Nové autožárovky Elta VISIONPRO

Po změnách v balení "běžných" žárovek vám rovněž představujeme novou generaci halogenových autožárovek a xenonových výbojek Elta - VisionPro. 
Nabízíme 5 druhů sad, každá má jiné vlastnosti, ale je zde kladen důraz na to, aby si každý zákazník našel to, co po autožárovkách chce - ať už jde o barvu světla nebo třeba svítivost. Všechny sady mají ale společnou jednu věc, a to je vysoká kvalita - žárovky jsou vyráběny v Jižní Koreji.

 

Bez názvu
VISIONPRO150 - Vlajková loď produktů Vision Pro - Díky inovativní technologii nabízí až o 150% více světla než standardní halogenové žárovky, modré zabarvení baňky poskytuje bílé světlo a moderní vzhled. Žárovky jsou homologované. Dodáváme ve verzi H1, H4, H7, HIR2 a H11.

 

  pro50

VISIONPRO50 - Až o 50% více světla než standardní halogenové žárovky, ekonomicky výhodné řešení, které zlepšuje viditelnost a bezpečnost na silnicích. Žárovky jsou homologované. Dodáváme ve verzi H1, H4, H7, H11, HB3 a HB4. 

 

   VPBL+

VISIONPROBLUE+ - Tato řada nabízí nejen o 50% více světla, ale žárovky také mají modrou tónovanou vrstvu baňky, která nabízí bílé světlo, moderní vzhled a lepší viditelnost. Žárovky jsou homologované. Dodáváme ve verzi H1, H4, H7, H11 a H15. 

 

blue

VISIONPROBLUE - Ideální pro řidiče, kterým záleží na vzhledu - modrá tónovaná vrstva baňky poskytuje jasnější a bělější světlo a větší viditelnost. Žárovky jsou homologované. Dodáváme ve verzi H3, HB3, HB4 a výbojky** D1S, D2S, D3S a D4S.

 

 sport 

VISIONPROSPORT - 100W žárovky, které se vyznačují temně modrou baňkou a intenzivním světelným kuželem. Žárovky nejsou homologované - pouze pro sportovní účely. Dodáváme ve verzi H1, H4, H7 a výbojky** D1S, D2S, D3S a D4S

 

 ** Pozn. výbojky VISIONPROBLUE a VISIONPROSPORT budou dostupné během první poloviny srpna.