TORIO PLUS s.r.o. » O společnosti

O společnosti

Jsme česká společnost, založená v roce 1992, zabývající se velkoobchodním prodejem autožárovek a autopříslušenství. Zároveň jsme výhradním dovozcem britské značky Elta Lighting (autožárovky, pojistky, měniče napětí apod.) a Lucas (autožárovky, majáky apod.). Dále prodáváme produkty i dalších známých firem - Osram, Aj.Ba, SIM, MyCarr. Náš velkoobchod nabízí: autožárovky, servisní krabičky, pojistky, stěrače, měniče napětí, majáky, kabely, parkovací systémy, světla na denní svícení DRL, baterie a monočlánky, světla, pásky, konektory, houkačky, odrazky, spojovací materiál, relé, krokosvorky, tlakové zátky, autolékárny, reflexní vesty atd.

 

TORIO PLUS, spol. s r. o. je držitelem certifikátu systému kvality mezinárodního standardu ISO 9001:2000 provedenou společností United Registrar of Systems Czech, s.r.o. 

 

Plníme vždy a rychle požadavky zákazníků


Komunikujeme se zákazníky, nasloucháme jim, reagujeme na jejich požadavky a plníme je rychle.

 

Neustále zlepšujeme poskytované služby


Celá organizace je zaměřena na dlouhodobé, cílevědomé a trvalé zvyšování kvality poskytovaných služeb.

 

Partnerství se stálými dodavateli


Dlouhodobou spoluprací vytváříme vztahy vzájemné důvěry, které neustále zlepšujeme. Kvalita našich služeb je úměrná kvalitě našich dodavatelů.

 

Staráme se o zaměstnance


Každý z pracovníků společnosti odpovídá za kvalitu svých výstupů, všichni jsme interní dodavatelé a zákazníci. Spokojený, motivovaný a kvalifikovaný zaměstnanec je proto stejně důležitý jako externí zákazník.

 

Respektujeme životní prostředí


Šetrným využíváním obalových materiálů snižujeme jejich možné negativní dopady na životní prostředí.

 

Závazek společnosti


Vedení společnosti plně podporuje vyhlášenou politiku jakosti, protože její naplnění zajistí růst ziskovosti a prosperitu společnosti. Vedení se proto zavazuje k vytvoření lidských, finančních a materiálových zdrojů pro neustálé zlepšování procesů systému managementu jakosti.

 

Provozovna Štúrova 1307, Praha 4, 142 00: